בתים מעוצבים לאנשים שאוהבים בתים יפים

תכנון אדריכלי ועיצוב פנים יוקרתי של דירות, בתים פרטיים, דירות יוקרה, דירות לדוגמא והשבחת נכסים מכל הסוגים

בתים מעוצבים - קרא עוד..

בתים מעוצבים מפרויקטי המגורים של הסטודיו מונים כיום פרויקטים מסוגים שונים, כגון: דירות לדוגמא, דירות קבלן, דירות תמ"א 38, דירות קיימות, דירות בוטיק, דירות פנטהאוס, דירות דופלקס, לופטים ובתים פרטיים. חלקם הגדול של פרויקטי המגורים הללו מתוכננים מ-0 וכוללים שיפוצים בהיקפים רחבים המתחילים מתכנון ייסודי, ממשיכים לעיצוב פנים אישי וייחודי שמגובש תוך כדי התהליך הפורה עם הלקוח, ומסתיימים בשלב ההום-סטיילינג המשלים המעניק "נגיעות" סופיות של הסגנון הנבחר ותחושת הרמוניה עיצובית מושלמת.

עיצוב פנים יוקרתי

הסטודיו הוקם מתוך תפיסה מקצועית שכל אחד מהבתים המעוצבים הוא אישי, ייחודי ו"תפור" באופן המקסימלי ביותר לצרכים ורצונות של כל לקוח ובכל תקציב. הסטודיו דוגל בתפיסה שכל פרויקט צריך להיות מאופיין ע"י עיצוב פנים יוקרתי, בכל סגנון עיצובי, וללא קשר לתקציב הנתון. החיבור בין החומרים השונים, המוטיבים העיצוביים המשתנים והתכנון ה"מתוקתק", מקנה לכל פרוייקט של בתים מעוצבים את האופי הייחודי לו ואת היוקרה העיצובית שהיא סטנדרט הכרחי בכל עבודות הסטודיו.

עיצוב דירות

מטרת תהליך עיצוב דירות היא יצירת "חללי החלומות" שלאחר תהליכים תכנוניים ועיצוביים הופכים לבתים מעוצבים בעלי מוטיבים עיצוביים ייחודים ומובהקים. תהליך עיצוב דירות מתחיל מבירור מעמיק של צרכיו, הרגליו ותחביביו של הלקוח ומשפחתו. לאחר דיאלוג פורה שבו הלקוח מעלה צרכים תכנוניים ורצונות עיצוביים, בתהליך מקצועי ומעמיק של עיצוב דירות נבנית הפרוגרמה הרעיונית והתכנונית של כל פרוייקט, הכוללת חזון עיצובי על כל היבטיו, ולפיה נבנות לאחר מכן תכניות אדריכליות מפורטות לביצוע וכתבי כמויות למכרזים בין אנשי מקצוע שונים.

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב בתים פרטיים מנוהל באופן דומה לעיצוב דירות מבחינת דיאלוג פורה עם הלקוחות ותהליכים מקצועיים מעמיקים של בניית פרוגרמות רעיוניות ותכנוניות, אך  כמובן בקנה מידה הרבה יותר רחב ובתהליכי תכנון ועיצוב פנים יותר מורכבים וממושכים. בין אם מדובר בתכנון בית פרטי מ-0, ובין אם מדובר בתכנון ועיצוב בתים פרטיים קיימים, כל תהליכי העבודה מבוצעים תוך הקפדה על איכות הגבוהה ביותר של עבודות התכנון והעיצוב ובראיית "מאקרו" ו"מיקרו" לאורך כל חיי הפרוייקט, עד ליצירת בתים מעוצבים מא' ועד ת'.

עיצוב בתי יוקרה

בתהליכי עיצוב בתי יוקרה – חללים המאופיינים בשטח יותר גדול או במיקום או נוף יוקרתיים, עוברים תהליכי תכנון ועיצוב פנים ייסודיים ו"מדוקדקים", והופכים לבתים מעוצבים מרשימים וייחודיים. פרוייקטים הללו כוללים – דירות "לדוגמא", דופלקסים, דירות פנטהאוז ודירות גג ותהליכי תכנון ועיצוב של דירות יוקרה אלה, מאופיינים ברמת דיוק גבוהה מאוד ובמעוף עיצובי רחב יריעה, הכולל שימוש ברעיונות עיצוביים יצירתיים ייחודיים שמשלבים בתוכם עולמות תוכן משלל תחומי החיים והעניין.

השבחת נכסים

תהליך השבחת נכסים הינו תהליך שבו נכסים קיימים או חדשים מהקבלן עוברים שדרוגים תכנוניים ועיצוביים גדולים ולאחר מכן מעלים באופן משמעותי את שווי השוק שלהם והופכים לבתים מעוצבים יפים ומרשימים. תהליך השבחת נכסים אפשרי לנכסים לאחר קנייתם או לפני מכירתם, להעלאת מחירם.

תמיד חלמתם על בית מעוצב? רוצים להשביח את הנכס שלכם?

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

arch@riskoff.co.il | 054-4472418

11

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

תמיד חלמתם על בית מעוצב?
מעוניינים בהשבחת נכס?

"המסע" המשותף שלנו מתחיל משיחת טלפון ראשונה שבה תספרו על הפרויקט שלכם, ובה נקבע פגישת היכרות אישית לדבר על הצרכים התכנוניים והעיצוביים של הבית שלכם, באופן אישי וייסודי. משם נמשיך למימוש מעשי לחלומכם העיצובי.

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

11