• בית
  • 4
  • עיצוב חללים מסחריים

פרויקטים של עיצוב חללים מסחריים

תכנון אדריכלי ועיצוב חללים מסחריים מגוונים, וביניהם  – חנויות, אולמות תצוגה, משרדים, מסעדות ובתי מלון

עיצוב חללים מסחריים - קרא עוד..

עבודות עיצוב חללים מסחריים של הסטודיו מונים כיום פרויקטים של לקוחות עסקיים מתחומים שונים ומגוונים, כגון: רשתות אופנה והנעלה מובילות, רשתות גדולות של חברות מתחום כלי בית ובישול, משרדי הייטק וסטארט-אפים, מסעדות, רשת מלונות בוטיק, חללי סטודיו לריקודים סלוניים ולטיניים, ועוד. כל פרויקט מסחרי תוכנן ועוצב בסגנון הייחודי לו, בהתאם לתקציב הנתון, ועפ"י הפרוגרמה הרעיונית, הפונקציונלית והעיצובית שנבנתה עבורו במהלך שלבי תכנונו ועיצובו.

עיצוב מסחרי

סגנונות עיצוב מסחרי של הפרויקטים הינם מגוונים ונבחרים בקפידה בהתאם למיתוג העסק ולרצון הלקוח. במהליך תהליך העבודה, הושם דגש מיוחד על הפן הפונקציונלי של עיצוב חללים מסחריים, מתוך הבנה שכל היבט בו חייב להיות יעיל ופרקטי באופן מקסימלי – החל מהיבט התנועה בחלל (זרימת האנשים לתוכו), יצירת מקומות אחסון מירביים ועד לבחירת סגנון עיצובי שנותן "במה" הולמת ומעוצבת לתוכן המשווק – בין אם זה השירותים או המוצרים של העסק. סגנון עיצוב חללים מסחריים הינו כאמור מגוון – החל מסגנון מודרני "נקי" ופרקטי, עיצוב קלאסי – מודרני, ועד לעיצוב קלאסי – וינטג'. כל האפשרויות העיצוביות "פתוחות" ומגיעות לכדי החלטות סופיות במהלך תכנון ועיצוב מדוקדק של כל פרוייקט.

עיצוב חנויות בגדים

בתהליך עיצוב חנויות בגדים וחנויות בכלל, היבט התנועה בחלל הינו אחד ההיבטים התכנוניים החשובים ביותר, ועל כך הושם דגש מקסימלי על יצירת רצף חללים פונקציונלי "מדוייק", ה"מעודד" הסתובבות בחללי העסק, והמעניק תצוגה "נכונה" על הבגדים/המוצרים של החנות, ובכך מעלה את חשיפתם ואחוזי מכירתם. סגנון עיצוב חללים מסחריים הינו כאמור מגוון, בהתאם לרצון הלקוח, חזון העיצובי, מיתוג החנות ושיקולי התקציב.

עיצוב פנים משרדים

עיצוב פנים משרדים אפשרי משלב התכנון המוקדם, המשך בעיצוב פנים בסגנון המועדף ע"י הלקוח, ועד שלב ההום-סטיילינג, הנותן את ה"טאץ'" הסופי המשלים. עיצוב חללים מסחריים בתחום המשרדים מתאפיין ביצירת חללים פונקציונליים, סביבת עבודה נעימה ופורייה, בעלת פן אסתטי עיצובי ויצירתי ברמה גבוהה. הושם דגש מיוחד על יצירת אווירה מקצועית לצד עיצוב יצירתי, תכנון חללי עבודה משותפים מעוצבים לצד חללי עבודה פרטיים יותר "סולידיים", ועבודה על פרויקטים בכל תקציב נתון.

עיצוב משרדי הייטק

עיצוב משרדי הייטק מתאפיין בדר"כ בעיצוב משרדים יותר "נקי" ומודרני. התכנון המדוייק, לצד היבטים עיצוביים נבחרים, "מתהדק" במהלך עבודת התכנון לכדי פרוייקט מודרני פונקציונלי מרשים ויצירתי. חשוב להדגיש שעבודת תכנון ועיצוב של משרדי הייטק יכולה להיות בכל היקף ובכל תקציב – החל מאפשרות של תכנון ייסודי בהיקף רחב, ועד אופציה מצומצמת שכוללת תוספות עיצוביות "מדודות" ושלב ההום-סטיילינג המשלים.

עיצוב מסעדות ובתי קפה

עיצוב מסעדות ובתי קפה מבוצע תוך כדי אוריינטציה שיווקית-מיתוגית ותהליכי תכנון ועיצוב פנים ייסודיים ומעמיקים. המוטיבים העיצוביים נלקחים מתוך עולמות השראה רבים, וביניהם – מורשת המקום, סיפורים אישיים, עולמות תוכן ייחודיים, רעיונות עיצוב חדשנים ויצירתיים ועבודה עם חומרים שונים ומעניינים. 

עיצוב פנים בתי מלון

עיצוב פנים בתי מלון מתאפיין בחשיבה פונקציונלית, מצד אחד, וב"מעוף" עיצובי יצירתי, מצד שני. עיצוב חללים מסחריים של בתי מלון, מתחיל מתכנון קפדני "מהודק", תוך כדי רצון מקצועי ליצירת חללים "טובים", שממקסמים מבחינה תכנונית עבור היזמים את תנאי השטח עד תום, ובמקביל מעניקים תחושה עיצובית "מפנקת" ומרהיבה לאורחי המלון.

מעוניינים בעיצוב חלל מסחרי? רוצים להפוך עסק למעוצב ופונקציונלי?

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

arch@riskoff.co.il | 054-4472418

11

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

מעוניינים בעיצוב חלל מסחרי?
רוצים להפוך עסק למעוצב ופונקציונלי?

"המסע" המשותף שלנו מתחיל משיחת טלפון ראשונה שבה תספרו על הפרויקט שלכם, ובה נקבע פגישת היכרות אישית לדבר על הצרכים התכנוניים והעיצוביים של העסק שלכם, באופן אישי וייסודי. משם נמשיך למימוש מעשי לחלומכם העיצובי.

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

11