שירות צילומי Time Lapse לצורך מעקב בניה

סטודיו "יוליאנה ריסקוף – אדריכלות | עיצוב | צילום" מציע מגוון שירותי צילום מקצועיים לתחום אדריכלות, עיצוב פנים, נדל"ן, מלונאות, ועוד: החל מצילומי חוץ ופנים של מבנים וחללים, צילומי 360 מעלות – המעניקים מבטים מרהיבים של 360 מעלות על חללי חוץ ופנים מנקודות זווית נבחרות, צילומים ועריכת סיורים וירטואליים מקצועיים בפרויקטים פרטיים ומסחריים המעניקים אפשרות "שיטוט" בתוכם, ועד – צילומים של סרטוני Time Lapse כתיעוד מדויק של שלל תהליכי השיפוץ בפרויקטים, ובנייתם – מ-"אפס" ועד למראה הסופי והמושלם שלהם.

מהם צילומי Time Lapse?

שיטת צילומי Time Lapse מאפשרת מעקב אחר תהליכי בניה, שיפוצים ועבודות עיצוב פנים, שאורכים מכמה שעות ועד כמה חודשים. זוהי שיטת מעקב טובה אחר תקינות תהליכי הבניה הארוכים והמסורבלים, ולרוב משתמשים בה לאורך פרק זמן של כמה חודשים לתיעוד עבודות שיפוץ, בניה ועיצוב פנים. שיטת תיעוד זו נועדה לאדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים, אנשי נדל"ן ובעלי נכסים פרטיים.

איך זה עובד?

זוהי שיטת צילום שמתעדת תהליך מסוים עם מרווחי זמן קבועים אשר נקבעים בהתאם לצורך ואופי התהליך המתועד. התוצר המתקבל הינו צילום וידאו אשר מורכב מרצף תמונות סטילס שנותן תחושה של סרטון וידאו רציף.

מעקב בניה

לפורמט הנ"ל יש מגוון שימושים – אחד מהם הינו מעקב אחר תהליכי בניה ארוכים ווידוא שהם אכן מתנהלים כפי שצריך ובזמן. התקנת מצלמת Time Lapse בתחילת תהליך השיפוץ, תאפשר מעקב בניה לפי ימים ולפי שעות עבודה, מה שייקל על בעל הנכס או על האדריכל/מעצב פנים, להיות "יד על הדופק" ביחס לעבודות השיפוץ והבניה המבוצעות בשטח הפרויקט.

תהליך בניה

בסופו של מעקב ותיעוד של תהליך בניה, כל החומר המצולם מתאגד לכדי סרטון וידאו אחד שמתעד את תהליך הבניה מא' ועד ת', לפי הסדר הכרונולוגי, ובהתאם לקצב הרצוי. ניתן להתחיל את צילום אתר השיפוץ החל משלב ההריסה, המשך בשלב הבניה והמערכות, ועד שלב עיצוב פנים והום סטיילינג המשלים. ככל שהתהליך המתועד הינו ייסודי וארוך יותר, כך התוצאה המתקבלת היא מלאה ומרשימה יותר.

תיעוד בניה

שיטת צילום זו היא היחידה שיכולה לתעד את כל תהליך השיפוץ והעיצוב, שיכול להיארך כמה חודשים ארוכים – מא' ועד ת', באופן רציף וללא הפסקות. ככל שיש יותר מצלמות בשטח המתעדות את זווית הצילום הרצויה, כך התוצאה של תיעוד השיפוץ היא מלאה ורחבה יותר. את כמות המצלמות ומיקומן ניתן לקבוע לפי הצורך התכנוני והיקף הפרויקט.

11

מעוניינים בצילומי Time Lapse?

צרו קשר לקביעת יום תחילת צילומים!

למענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

צילומי time lapse

11