קונספט עיצובי

פרויקטי קונספט עיצובי לתחרויות, תערוכות ועיתונות

קונספט עיצובי - קרא עוד..

פרויקטי קונספט עיצובי של הסטודיו פורסמו בשנים האחרונות בעיתונות ומדיות שונות, והם בעלי מעוף יצירתי, ייחודיות תכנונית והצגת מגמות עיצוביות מולטי-דיסציפלינריות שרווחות היום בארץ ובעולם. כל פרויקט קונספטואלי תוכנן ועוצב מסיבותיו הוא – בין אם לצורך תערוכת עיצוב חדשנית, ובין אם לצורך כתבה במגזין עיצוב מוביל במסגרת שיתוף פעולה עם חברת דלתות בינלאומית.

בניית קונספט עיצובי

בניית קונספט עיצובי של כל פרויקט מתבצעת בתהליך קפדני של זיהוי צרכים תכנוניים, איתור מגמות עיצוביות מולטי-דיסציפלינריות הרווחות היום, בניית פרוגרמה רעיונית – כמותית, ו"שזירת" כל אלה לכדי תכנון ועיצוב מדויק, יצירתי ומרהיב.

עיצוב קונספטואלי

עיצוב קונספטואלי של פרויקטי הסטודיו מתאפיין במעוף יצירתי, רעיונות מעולמות תוכן שונים ומגוונים, וחיבור מוטיבים עיצוביים לעולמות מולטי-דיסציפלינריים, כגון: עיצוב אופנה, עיצוב תעשייתי, עיצוב מוצר, אמנות, ועוד. הפרויקטים מעוצבים לפי השקפת עולם עיצובית גלובלית שטוענת שהיום גבולות בין עולמות התוכן ה"נושקים" הינם יותר ויותר מטושטשים, "זולגים" אחד לתוך השני ומשפיעים אחד על השני הן מבחינה ויזואלית, והן מבחינה פונקציונלית.

מעוניינים בעזרה בעיצוב קונספטואלי של הבית או העסק שלכם?

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

arch@riskoff.co.il | 054-4472418

11

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

מעוניינים בעזרה בעיצוב קונספטואלי של הבית או העסק שלכם?

"המסע" המשותף שלנו מתחיל משיחת טלפון ראשונה שבה תספרו על הפרויקט שלכם, ובה נקבע פגישת היכרות אישית לדבר על הצרכים התכנוניים והעיצוביים של הבית או העסק שלכם, באופן אישי וייסודי. משם נמשיך למימוש מעשי לחלומכם העיצובי.

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

11