שיפוץ בית
שיפוץ בית פרטי

שיפוץ בית – פרויקטים בביצוע

סטודיו "יוליאנה ריסקוף – אדריכלות | עיצוב | צילום" מציע מגוון שירותים ללקוחות שרוצים לבנות או לבצע שיפוץ בית או דירה, החל משלב תכנון אדריכלי ייסודי, המשך בעיצוב פנים אישי ומרהיב בהתאם לסגנונו העיצובי המועדף של הלקוח ובהתאם לתקציב הנתון, ועד שלב ההום-סטיילינג הייחודי המעניק לבית המעוצב את המראה ה"גמור" והמושלם.

בונים בית

לקוחות הסטודיו בונים בית חלומות באמצעות שירותי הסטודיו המגוונים ומגשימים את חלומותיהם התכנוניים והעיצוביים בעזרת הכלים המתקדמים שעומדים לרשותם. הסטודיו עוזר ללקוחותיו "לזקק" את צרכיהם התכנוניים, ומלווה אותם לאורך כל הדרך, מא' ועד ת', החל מהתכנון המדויק, עיצוב פנים אישי ומרהיב, פיקוח מקצועי במהלך בניית הבית או שיפוצו, ועד שלב ההום-סטיילינג שמעניק לו את המראה ה"גמור" ומשלים את התמונה הגדולה של עיצובו הכולל.

שיפוץ בית פרטי

בפרויקטים של שיפוץ בית פרטי, הסטודיו מתחיל את עבודתו מבדיקת חיוניות של כל קירות הפנים המגדירים את החללים השונים של הבית והמכתיבים את גודלם. מעטפת הבית והחילון הינם ה"גבולות" הקיימים שאותם יש להתאים לצרכים התכנוניים והעיצוביים החדשים של הלקוח. פנים הבית עובר תכנון אדריכלי מדוקדק הכולל הריסת קירות קיימים, בניית קירות חדשים, תכנון מערכות חשמל ואינסטלציה, עיצוב פנים ייסודי, הכולל – ריצופים, חיפויים, תוספות של גבס ואלמנטי בניה נוספים אחרים, לפי הצורך.

שיפוץ בית ישן

פרויקט שיפוץ בית ישן מתאפיין בדר"כ בהיקף גדול יותר של עבודות הריסה ובניה ובהנחת תשתיות חדשות לחלוטין של אינסטלציה וחשמל. פרק זמן של עבודות השיפוץ בבתים ישנים הינו ארוך יותר ויש בו בדר"כ יותר שלבים ביצועיים ואנשי מקצוע רבים ומגוונים.

שיפוץ חדר אמבטיה

ברוב המקרים, תחילתו של תהליך תכנון ועיצוב פנים ולאחר מכן גם השיפוץ, מתחיל מרצון הלקוח לשיפוץ חדר אמבטיה או מטבח. חללים חשובים אלה הפכו ל"חוד החנית" בתחום השיפוצים שמשם בדר"כ הרצון לתכנון החדש וה"מעודכן" ממשיך לשאר חללי הבית – חללים מרכזיים, חדרי מאסטר, חדרי ילדים, וכו'. לאחר תכנון ועיצוב פנים ייסודיים, חדרי רחצה שעוברים שיפוצים מקיפים, בדר"כ חווים "מהפך" של 180 מעלות ממצבם המקורי, מפאת ריצופים וחיפויים מודרניים מרהיבים שאיתם ניתן לעבוד היום, כלים סניטריים מעוצבים יפייפיים שמיובאים היום לארץ, ואביזרי נוי משלימים המעניקים לחדרי הרחצה את הטאץ' העיצובי המושלם.

שיפוץ מטבח

תכנון, עיצוב פנים, ולאחר מכן, שיפוץ מטבח – זוהי משימה סופר-חשובה בכל בית! חללי המטבחים כבר מזמן הפכו ל"לב הפועם של הבית", והם מתפקדים בשעות היממה השונות והמרובות כנקודת "ציר" חיונית ביותר בחיי כל משפחה. תכנון אדריכלי מקצועי מתחיל מתכנון תנועה "נכונה" בין האלמנטים, ומפיזור "טוב" של הפונקציות החשובות ביותר של המטבח לכדי שימוש יומיומי פונקציונלי ונוח. במקביל לחשיבה תכנונית פרקטית, עיצוב פנים של מטבחים היום הינו מפותח מאוד, בשלל סגנונות עיצוביים, והוא מהווה חלק אינטגרלי משמעותי ביותר מעיצוב פנים הכולל של כל הבית.

ריצוף לבית

בחירת ריצוף לבית, בסגנון ובתקציב הרצוי, היא מאוד חשובה, אך היא לא משימה פשוטה! מבין עשרות אפשרויות עיצוביות, לא קל לבחור את האחת שהיא הכי מתאימה לסגנון הרצוי. אחת ממשימות הסטודיו בתהליך עבודה על הפרויקטים, היא להקל על הלקוחות בבחירות עיצוביות, ולצמצם להם את עשרות האופציות העיצוביות האפשריות שמאוד מבלבלות, לכדי 2-3 המיטביות עבורם בהתאם לסגנון העיצובי הנבחר, בכדי לקדם את הפרויקטים ולנצל את הזמן של הלקוחות באופן האפקטיבי ביותר. 

חיפוי קירות פנים

חיפוי קירות פנים על-ידי חיפויים דקורטיביים הפך למאוד פופולרי בשנים האחרונות, וגם כאן אפשרויות עיצוביות הינן רבות: החל מחיפויי קרמיקה, בטון, עץ, זכוכית, בריקים, ועוד, ועד – חיפויים קלים למיניהם, אריחים תלת-מימדיים, טפטים יפייפיים, ועוד. להשגת אפקט עיצובי מקסימלי ומדויק, התקנת חיפויים דקורטיביים מומלצת לביצוע על-ידי אנשי מקצוע רלוונטיים עם ניסיון רב. מבחינה עיצובית, שימוש בחיפויים דקורטיביים הוא מומלץ ביותר, כי הוא מאפשר הוספת צבעים, טקסטורות ואופי עיצובי משמעותי לחללי הבית השונים.

11

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

מתכננים שיפוץ בית?
זקוקים לעזרה בחידוש מטבח או בשיפוץ חדר אמבטיה?

"המסע" המשותף שלנו מתחיל משיחת טלפון ראשונה שבה תספרו על הפרויקט שלכם, ובה נקבע פגישת היכרות אישית לדבר על הצרכים התכנוניים והעיצוביים של הבית שלכם, באופן אישי וייסודי. משם נמשיך למימוש מעשי לחלומכם העיצובי.

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

11