• בית
  • 4
  • שיפוץ דירה – לפני ואחרי

שיפוץ דירה – לפני ואחרי

סטודיו "יוליאנה ריסקוף – אדריכלות | עיצוב | צילום" מתעד את הפרויקטים המגוונים של לקוחותיו במצבים של "לפני השיפוץ" ו"אחרי השיפוץ" על מנת לעקוב אחר השינויים הדרמטיים והמשמעותיים שכל פרויקט עובר על מנת להגיע למצב הגמור וה"מושלם" שלו. נקודת התחלה של תהליך תכנון, עיצוב פנים ותחילת השיפוץ של כל דירה או בית, משתנה לפי מצב ההתחלתי שכל פרויקט נמצא בו, והשוואת מצב "לפני" מול מצב "אחרי" נותנת כלים למדידה ויזואלית של היקף עבודות תכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג שנעשו במהלך כל אחד מהם.

שיפוץ דירה לפני ואחרי:

שיפוץ דירה ישנה

כל שיפוץ דירה מתחיל מתהליך פורה ומדויק של עבודות תכנון ועיצוב פנים של הסטודיו לפרויקטים מגוונים של לקוחותיו. תהליך התכנון והעיצוב הוא אישי, מותאם לכל לקוח "כמו כפפה ליד" בהתאם לצרכיו התכנוניים והעיצוביים והסגנון העיצובי הרצוי לו, והוא נעשה לפי הנתונים הכמותיים והגיאומטריים של הנכס ובהתאם לתקציב הנתון. במהלך שיפוץ דירה או בית, כל פרויקט מקבל ליווי אדריכלי צמוד הבודק את תאימות השיפוץ לתכניות האדריכליות שנמסרו לקבלן המבצע.

שיפוץ דירה ישנה ו"מתפרקת" הינו תהליך מקיף וייסודי יותר מאשר שיפוץ דירה "רגיל" של נכס חדיש יותר, והוא מתרחש לאחר תהליך תכנון אדריכלי ועיצוב פנים מדויק וייסודי מאוד. במהלך התכנון, נלקחים בחשבון הרבה מאוד פרמטרים פיזיים של הנכס, ויחד עם צרכים תכנוניים ועיצוביים של הלקוח, הפרויקט המתוכנן "קורם עור וגידים" ע"ג התכניות האדריכליות לביצוע. תהליך שיפוץ דירה ישנה לוקח בדר"כ יותר זמן לביצוע עבודות מאשר פרויקט שיפוץ דירה "רגיל", ובו הושם דגש רב מאוד על ליווי אדריכלי צמוד – וזאת על-מנת להבטיח עבודות ביצוע בשטח באופן המיטבי ביותר.

שיפוץ דירה

שיפוץ סלון – לפני ואחרי

שיפוץ סלון מא' ועד ת' משנה לחלוטין את ה"פנים" של הבית! "פתיחת" חללים לא רצויים, ספיחתם לכדי יצירת חללים מרכזיים גדולים יותר המלאים באור ואיוורור, הריסת מחיצות ואלמנטים מיותרים, יצירת Open Space של חלל אירוח אחד "מפנק" וגדול, הוספת אלמנטים מדויקים של גבס, חיפויים דקורטיביים ותאורה "נכונה" – כל אלה משנים ללא היכר את ה"פנים" של הדירה או של הבית, והופכים את החלל המשופץ והמיושן, לחלל מודרני, פונקציונלי ומעוצב.

שיפוץ דירה לפני ואחרי

חידוש מטבח – לפני ואחרי

שיפוץ וחידוש מטבח ממצבו הישן והמיושן, למצבו החדש, היפה והפונקציונלי, זהו צורך חיוני לתפקוד חיי הבית ה"מלאים" והטובים. המטבח כבר מזמן הפך ל"לב הפועם" של הבית, המאגד סביבו חיים משפחתיים וחברתיים. פתיחת חללי המטבח למקסימום, הקצאת מקומות אחסון מירביים, הוספת משטחי עבודה ושילובי חומרים וטקסטורות יפים ו"נכונים" – יקנו לחלל הכה חשוב הזה, פונקציונליות יומיומית חיונית ואיכות חיים מקסימלית, לכל בני הבית.

שיפוץ חדר אמבטיה לפני ואחרי

שיפוץ חדר אמבטיה – לפני ואחרי

שיפוץ חדרי אמבטיה, גם הוא חיוני ביותר להתנהלות פונקציונלית נוחה ולאיכות חיים היומיומית הגבוהה יותר של כל המשפחה. בדירות ישנות, החלפת כל מערכות האינסטלציה והחשמל, הינה ברמה של הכרח, לא פחות מכך, וכשהתהליך הנ"ל מלווה בתכנון נכון ומדויק של החללים הרטובים ובעיצובם העדכני והמרהיב, התוצאה הסופית היא תמיד ייחודית ומרשימה! לעיתים, לאחר ההחלטה לשפץ את כל חדרי האמבטיה, השיפוץ "ממשיך" לשאר חללי הבית – זאת מתוך הבנה שבאה תוך כדי תהליך התכנון האדריכלי – שראייה תכנונית וביצועית כוללת של כל חללי הבית הינה תמיד נכונה יותר מאשר שיפוץ חלל אחד בלבד בו, והתוצאות תמיד מדברות בעד עצמן. 

בתים לפני ואחרי שיפוץ

עיצוב חדר עבודה – לפני ואחרי

עיצוב חדר עבודה מתחיל מתכנון אדריכלי פונקציונלי של החלל הלוקח בחשבון את כל הפרמטרים הפיזיים שלו ואת הצרכים התכנוניים המקצועיים שהוא צריך לספק. חשוב ליצור אווירה מקצועית "נקייה" ופרקטית, מצד אחד, ומצד שני, להקנות לעיצוב החדר עדכניות וייחודיות עיצובית, המתחברת באופן ישיר עם עיצוב פנים של כלל חללי הבית. 

תמונות של בתים לפני ואחרי

עיצוב חדר הורים – לפני ואחרי

עיצוב חדר הורים המתאפיין ברכות עיצובית ובשילובי טקסטורות מעניינים, יכול בהחלט לשדרג את החלל ללא היכר! תכנון ייסודי של החדר, כולל תשתיות החשמל והנגרות, יהווה בסיס "איתן" ומדויק לעיצוב פנים הנבחר, כולל שלב ההום-סטיילינג המשלים. הוספת תכנים אישיים בחדר שינה, כגון: תמונות זוגיות, פריטי נוי בעלי משמעות,  וכו', תמיד ישדרגו את האווירה האינטימית בחלל, ויוסיפו בו ייחודיות עיצובית ואינדיבידואליות.

שיפוץ דירות – תיעוד לפני ואחרי

תיעוד של שיפוץ דירות – לפני ואחרי, נעשה מאותה זווית צילום על מנת להראות את הדומה בחללים  – גיאומטריה, פתחים, העמדה, אך מצד שני, הוא מראה גם את השונה באותם תנאי ההעמדה, את המצב הגמור, לאחר: עבודות ריצופים, חיפויים, גבס, צבע, ריהוט, גופי תאורה ועוד. התיעוד בנקודות זמן שונות של שיפוץ הדירה, מקנה מעקב אחר השינויים האדירים שחללי הדירה השונים עוברים, ומראה את התוצאה הסופית המדויקת והמרהיבה שמתקבלת בסופו של תהליך עבודה הייסודי והמקיף.

שיפוץ בתים – תיעוד לפני ואחרי

תיעוד של שיפוץ בתים – לפני ואחרי, זהו כאמור כלי מדידה ויזואלי עוצמתי להתרשמות מהמצב הראשוני של הבית, מול מצבו הסופי, המושלם והגמור. לעומת שיפוץ דירה, שיפוץ בית הינו תהליך הרבה יותר ייסודי, מורכב, ארוך ורחב היקפים, וכך גם עבודת התיעוד של מצב "לפני ואחרי השיפוץ" בחלליו השונים. ככל שישנן יותר זוויות תיעוד, כך ניתן יותר להתרגש מהתוצאות הסופיות ולראות עד כמה מלאכת התכנון והעיצוב באותו הפרויקט היתה משמעותית ומרשימה, והמחשבה העיצובית שנעשתה בהם היתה – "עד הפרט האחרון" של שלב ההום סטיילינג הסופי והמשלים.

11

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

מעוניינים בשיפוץ דירה?
תמיד חלמתם על תכנון דירה מדויק לפי הצרכים שלכם?

"המסע" המשותף שלנו מתחיל משיחת טלפון ראשונה שבה תספרו על הפרויקט שלכם, ובה נקבע פגישת היכרות אישית לדבר על הצרכים התכנוניים והעיצוביים של הבית שלכם, באופן אישי וייסודי. משם נמשיך למימוש מעשי לחלומכם העיצובי.

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

11