מגזין עיצוב Best Design PRO – רעיונות לעיצוב הבית, ידע מקצועי והשראות

  • בית
  • 4
  • מגזין עיצוב Best Design PRO
מגזין עיצוב
מגזין עיצוב

מ

מגזין עיצוב Best Design PRO

מגזין עיצוב זה הוקם ע"י אדריכלית ומעצבת פנים יוליאנה ריסקוף ונכתב מתוך נקודת מבטה האישית על תחומי עניין שקרובים לליבה, שהם – אדריכלות, עיצוב פנים, אופנה ולייף-סטייל, ובו ניתן למצא רעיונות לעיצוב הבית, טיפים של האדריכלית לתכנון ועיצוב, ידע מקצועי, המלצות על חנויות עיצוב ואופנה והשראות מהארץ ומהעולם.

המגזין הוקם מתוך אמונה שהיום הגבולות בין תחומי העיצוב השונים הינם יותר ויותר "מטושטשים", ותחום אחד משפיע רבות על תחום אחר ש"נושק" לו – מה שמהווה מקור השראה אינסופי גם לפרויקטי הסטודיו, וגם לכתבות המגזין.

מגזין עיצוב


 

מגזין עיצוב Best Design PRO - קרא עוד..

מגזין עיצוב זה הוקם ע"י אדריכלית ומעצבת פנים יוליאנה ריסקוף, בוגרת בי"ס לאדריכלות באוניברסיטת תל אביב, מנהלת פורום אדריכלות של המגזין "בניין ודיור" (2018 – 2015), זוכת פרסים על תכנון ועיצוב פנים של פרוייקטים, בעלת פרסומים רבים ומגוונים בעיתונות ומדיות, בלוגרית עיצוב ואופנה, צלמת אדריכלות ועיצוב פנים, יזמית נדל"ן ואמנית רב-תחומית. המגזין הוקם מתוך רצון לחלוק את הידע המקצועי שהיא צברה עם השנים בתחומי התכנון והעיצוב המולטי-דיסציפלינריים, ולאחר שזיהתה צורך לכך אצל לקוחותיה וסביבתה.

תחומי עניין

תחומי עניין שעליהם "חולש" מגזין העיצוב הינם – אדריכלות, עיצוב פנים, אופנה ולייף-סטייל, ובו ניתן למצא טיפים מקצועיים של האדריכלית לתכנון ועיצוב של הבית/העסק, סיפורי "מאחורי הקלעים" של פרוייקטי הסטודיו הנבחרים, המלצותיה על חנויות עיצוב ואופנה "מטריפות" ובתי עסק מעוצבים ו"שווים" במיוחד, מקורות השראותיה, "הרפתקאותיה" הקשורות לעולמות אדריכלות, עיצוב, אופנה ולייף-סטייל, ועיצובים מרהיבים מהארץ ומהעולם.

בלוג עיצוב

המגזין נכתב מנקודת מבטה של האדריכלית יוליאנה ריסקוף, ומתפקד כבלוג עיצוב אישי מתוך חווייתה המקצועית האישית וניסיון רב שנים בעבודתה כאדריכלית ומעצבת פנים עם מגוון לקוחותיה. כבלוג עיצוב, המגזין עוסק בתחומים של – אדריכלות, עיצוב פנים, הום-סטיילינג ולייף סטייל.

בלוג אופנה

מעבר להיותו של המגזין – בלוג עיצוב אישי, הוא מתפקד גם כבלוג אופנה אישי בכך שהוא מדגיש את החיבור המתבקש בין עולמות החופפים של עולם העיצוב לעולם האופנה, עקב זיקתה החזקה של האדריכלית יוליאנה ריסקוף לתחום האופנה מאז ילדותה ועד היום. בעבודה המקצועית עם לקוחותיה, עולם האופנה לעיתים "משתזר" לתוך עיצוביה, מתוך אמונה וראייה גלובלית שגבולות תחומי העניין הסמוכים הינם יותר ויותר "מטושטשים" היום ותחום עניין אחד משפיע על תחום עניין הסמוך לו, ודוגמה מובהקת לכך ניתן לראות בתחומי האופנה והעיצוב, אשר "זולגים" אחד לתוך השני ומשלימים זה את זה.

רעיונות לעיצוב הבית

במגזין עיצוב Best Design PRO תוכלו למצא רעיונות לעיצוב הבית או העסק, ידע תכנוני מקצועי, הסברים מקצועיים על העמדת האלמנטים בחללים השונים של הבית, הפניות לפריטי ריהוט והום סטיילינג והמלצות על חנויות וספקים הרלוונטיים.

טיפים לעיצוב הבית

במגזין עיצוב Best Design PRO תקבלו טיפים לעיצוב הבית מנקודת מבט שימושית ופרקטית, ומתוך ניסיון של שנים רבות בעבודה עם לקוחות מגוונים, עצות של "עשה ואל תעשה" ונימוקים מקצועיים לכך. 

השראות לעיצוב הבית

במגזין עיצוב Best Design PRO תוכלו להתרשם מעבודות העיצוב המגוונות של הסטודיו ומהשראות של חללים מרהיבים מהארץ ומהעולם. 

עשה זאת בעצמך

במגזין עיצוב Best Design PRO תוכלו לראות הדגמות לאיך ניתן לעצב את חללי הבית השונים בעצמכם בשיטת עשה זאת בעצמך DIY ע"י עבודה עם חיפויים מעוצבים ואלמנטים דקורטיביים מגוונים.

בואו נהיה חברים!

לקבלת כל כתבות המגזין ישירות אליכם למייל, תשאירו את שמכם ואת כתובת המייל שלכם בטופס ההרשמה הסמוך, ותוכלו להיות מעודכנים בכל חדשות העיצוב החמות!

אהבתם את העבודות שלנו? תמיד חלמתם על בית מעוצב?

צרו קשר עם הסטודיו ובואו נתחיל לעבוד!

arch@riskoff.co.il | 054-4472418

מגזין עיצוב

מגזין עיצוב
רעיונות לעיצוב הבית

שלום! שמי יוליאנה ריסקוף. אני אדריכלית, מנהלת פורום אדריכלות של המגזין "בניין ודיור" (2015-2018), מעצבת פנים והום-סטיילינג, בלוגרית עיצוב ואופנה, צלמת אדריכלות, יזמית נדל"ן ואמנית רב תחומית.

זהו מגזין עיצוב שלי שבו אשמח – לתת לכם טיפים בעיצוב הבית/העסק, להמליץ על חנויות עיצוב ואופנה "מטריפות" ובתי עסק מעוצבים ו"שווים" במיוחד, לשתף אתכם בעיצוביי, השראותיי ו"הרפתקאותיי" הקשורות לאדריכלות, עיצוב, אופנה ולייף-סטייל, ובעיצובים מרהיבים מהארץ ומהעולם.

הרשמו לקבלת כתבות מגזין העיצוב למייל ותהיו מעודכנים בכל החדשות  והטרנדים החמים!

הרשמה למגזין

בואו נהיה חברים!

Follows

ערוץ ה- YouTube

"חזון עיצובי ואופנה כמקור השראה"

ראיון לערוץ הטלוויזיה "Style"
בשת"פ עם אופנת "Crazy Line"

מאי 2017

 ערוץ ה- Instagram

הרשמה למגזין
Best Design PRO:

טיפים מקצועיים לתכנון ועיצוב, המלצות חמות על חנויות מעוצבות והשראות מהארץ ומהעולם - כל כתבות המגזין, ישירות אצלכם במייל!

נרשמת בהצלחה!