• בית
  • 4
  • פרסומים – יוליאנה ריסקוף

פרסומים – יוליאנה ריסקוף

פרסומי עבודות הסטודיו במגוון מדיות אדריכלות ועיצוב פנים וראיונות מקצועיים בטלוויזיה ואינטרנט

פרסומים - יוליאנה ריסקוף - קרא עוד..

בשנים האחרונות מגוון רחב של עבודות הסטודיו פרי תכנונה ועיצובה של אדריכלית ומעצבת פנים יוליאנה ריסקוף התפרסמו במדיות אדריכלות ועיצוב פנים מובילות ומגוונות. מדיות הללו כוללות – עיתונות מודפסת, ספרות מקצועית, טלוויזיה, תערוכות עיצוב ומגזינים אינטרנטיים מובילים, ובהן עבודות הסטודיו זכו לקבל "במה" מקצועית איכותית אודות רעיונות תכנוניים-עיצוביים העומדים מאחוריהם, שעל-פיהם הפרויקטים "קרמו עור וגידים". כמו כן, ראיונות הטלוויזיה עם האדריכלית יוליאנה ריסקוף, חושפים נדבכים עיצוביים נוספים בעבודתה בשאיפתה לחבר בין עולמות התוכן האמנותיים ה"נושקים" זה לזה, וב"זליגת" מוטיבים עיצוביים של האמנות הרב-תחומית ועולם האופנה לתוך עבודת עיצוב פנים של עבודותיה. חיבור בין משטחים מודרניים חלקים לפטרנים אופנתיים, קלאסיים, אוריינטליים, אקלקטיים, וכו' – בונה מוטיבים עיצוביים עשירים וייחודיים, ומאפשר תוצרים עיצוביים אישיים ו"מעניינים".

מעצבי פנים מפורסמים במגזיני עיצוב מובילים

פרסום כל עבודות הסטודיו במגזיני אדריכלות ועיצוב פנים מהמובילים בישראל, נעשה ללא תשלום, אלא רק על בסיס איכות העבודות, ייחודיות ומעוף יצירתי, והוא מהווה "חותמת איכות" אובייקטיבית לחשיבת "מחוץ לקופסא" העיצובית שמאפיינת את תהליכי העבודה המקצועיים של האדריכלית יוליאנה ריסקוף עם שלל לקוחותיה.

להלן כמה דוגמאות למגזיני עיצוב מובילים שבהם התפרסמו מגוון עבודות הסטודיו:

בניין ודיור

מגזין "בניין ודיור" הינו מגזין לאדריכלות, עיצוב פנים ועיצוב הבית מהמובילים בישראל אשר חרט על דגלו שאיפה למצוינות עיצובית מקצועית. במגזין ניתן למצא מגוון כתבות מקצועיות, המלצות על אנשי מקצוע, טיפים ומדריכים בנושאי עיצוב הבית, חידושים בתחומי העיצוב השונים, כתבות על אדריכלים ומעצבי פנים מישראל ומהעולם, סקירות על תערוכות עיצוב ישראליות ובינלאומיות, ועוד.

דומוס

מגזין "דומוס" / D+A לאדריכלות ועיצוב הינו מגזין מקצועי מהמובילים בישראל שנכנס תחת קבוצת התוכן האיכותי באדריכלות, עיצוב ונדל"ן מהגדולות ביותר, מקבוצת אוריין יזמים. הקבוצה כוללת גם הוצאה לאור של ספרי אדריכלות ועיצוב, המופצים בארץ ובעולם.

עיצוב

מגזין עיצוב של רינה בן-יהודה עוסק בעיצוב פנים איכותי, עולמות תוכן של אמנות בינתחומית, סקירות של תערוכות עיצוב ואמנות וכתבות מעולם האופנה הישראלי והבינלאומי.

עיתון לאישה | מגזין לאישה אינטרנטי

מגזין "לאישה" בפורמט המודפס הינו מגזין אופנה מוביל ומגזין נשים ה"אולטימטיבי" והמוכר לכולנו ובו מדורי עיצוב פנים איכותיים ופופולריים. מגזין "לאישה" האינטרנטי הוא ההמשך הישיר של גרסתו המודפסת. 

עיצוב Xnet | אדריכלות Xnet

פורטל Xnet עם מדורי העיצוב והאדריכלות האיכותיים שלו, הינו אחד הפורטלים המובילים היום בישראל עם תכנים משובחים בנושאי אדריכלות, עיצוב פנים ועיצוב הבית.

תמיד רציתם בית מעוצב ייחודי שיוכל להתפרסם באחד ממגזיני עיצוב מובילים?

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

arch@riskoff.co.il | 054-4472418

יוליאנה ריסקוף

"השפעות האופנה על העיצוב" | ערוץ הטלוויזיה "ILand"

מעצבי פנים מפורסמים

מפגש של האדר' יוליאנה ריסקוף עם האדר' יוסי פרידמן

"חזון עיצובי ואופנה כמקור השראה" | ערוץ הטלוויזיה "Style"

"נשים מובילות בתחומן 2016" | "לאישה" בשת"פ עם Xnet

מגזין לאישה

"נשים מובילות בתחומן 2016" | "לאישה", אפריל 2016

יוליאנה ריסקוף

"Yuliana's Style" | מגזין "HDL בתים ותשוקה לחיים", 2015

מגזין אופנה

"קירות מדברים" | "עולם האישה", גיליון חגיגי, מאי 2016

11

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

תמיד חלמתם על בית מעוצב ייחודי שיוכל להתפרסם באחד ממגזיני עיצוב מובילים?

"המסע" המשותף שלנו מתחיל משיחת טלפון ראשונה שבה תספרו על הפרויקט שלכם, ובה נקבע פגישת היכרות אישית לדבר על הצרכים התכנוניים והעיצוביים של הבית שלכם, באופן אישי וייסודי. משם נמשיך למימוש מעשי לחלומכם העיצובי.

צרו קשר ובואו נתחיל לעבוד!

לקביעת פגישת ייעוץ ומענה לכל שאלה:

054-4472418    |    arch@riskoff.co.il

11